O NAS

Czy chcesz zapomnieć o długach, windykacji, komorniku i zacząć nowe życie? Rozwiążemy Twoje problemy! Jesteśmy gronem najlepszych prawników oraz ekspertów ds. upadłości konsumenckiej i restrukturyzacji firm w Polsce. Pomagamy osobom fizycznym i firmom. Zaufaj najlepszym!

99% skuteczności ! Ponad 26 mln umorzonych długów dla firm, Gwarancja jakości

Wybierz Nowe Życie bez długów i stresu. Zaufało nam tysiące Polaków. Teraz kolej Na Ciebie!

Najlepsi Prawnicy do Twoich usług

Wiemy, że masz trudną sytuację życiową i martwisz się, ile kosztuje oddłużenie. W Lexone, nasze wynagrodzenie rozłożymy Tobie, na wygodne raty, na które Ciebie stać!

Oddłużenie Firmy

Oddłużenie firmy, czyli restrukturyzacja długów, to szansa na dalsze prowadzenie działalności gospodarczej, bez komorników i windykacji. Przygotujemy plan ratunkowy dla Twojej firmy, oraz wstrzymamy wszelkie egzekucje, spłaty kredytów i w Twoim imieniu usiądziemy do stołu z wierzycielami. Umorzymy część lub całość długów, kredytów, oraz jeśli jest taka potrzeba, pozyskamy inwestora i nowe kontrakty! Życie mamy jedno, dlatego w LEXONE walczymy o Ciebie i Twój biznes, abyś pomimo problemów wyszedł z długów i odniósł sukces! Z LEXONE dostaniesz drugą szansę w biznesie, bez długów!

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

NOWE ŻYCIE BEZ DŁUGÓW Z LEXONE .
Nikt, nie planuje zostać dłużnikiem, aby komornik zabierał mu ciężko zapracowane pieniądze. Zablokujemy komornika i oddłużymy Ciebie! Jeżeli jesteś osobą poważną, chcesz żyć spokojnie bez stresu, telefonów windykacji, komornika i obawy, że Twoje dzieci odziedziczą po Tobie długi, to napisz do nas teraz, klikając przycisk KONTAKT , a my “skasujemy” Twoje długi, w procesie upadłości konsumenckiej. Na co czekasz? Twoje długi nie znikną same.

KONTAKT

[wpforms id="299" title="false"]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *